365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 38 tips
 • 1.986 seguidores
 • 0 siguiendo
 • 2 Listas
Listas de 365.com.mk en Todas las ciudades
 • Skopje
 • Todas las ciudades
Las mejores ciudades de 365.com.mk
Skopje
36 Tips
Cargar más
365.com.mk no ha seguido a nadie todavía.
Cargar más
365.com.mk
1 lugares actualizados
1 lugar incluyendo Youth Cultural Center
365.com.mk
0 lugares actualizados
0 sitios
  Guardar
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · Diciembre 5, 2011
  Centro comercial
  · Skopje, Macedonia
  6.6
  Guardar
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · Noviembre 3, 2011
  Mediterránea
  · Skopje, Macedonia
  8.8
  Guardar
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · Junio 27, 2011
  Restaurante
  · Skopje, Macedonia
  8.3
  Guardar
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · Mayo 25, 2011
  Desayuno
  · Skopje, Macedonia
  7.1
  Guardar
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · Abril 24, 2011
  Hotel
  · Galičnik, Macedonia
  5.6
  Guardar
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · Marzo 11, 2011
  Vegetariana/Vegetariana estricta
  · Skopje, Macedonia